prev next

      CO NOWEGO U NAS SŁYCHAĆ? :) 

                           Uwaga !!!  

Znalezione obrazy dla zapytania zapisy do przedszkola

                    Drodzy rodzice :)

Posiadamy jeszcze wolne miejsca w grupie 3-latków i starszaków na rok 2018!!! serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapisów w naszym przedszkolu ! :)


Huraaaa ! Już w najbliższy wtorek (27.02.2018) jedziemy na Wycieczkę! Tym razem wybieramy się do Teatru Palladium na przedstawienie pt.: "Najpiękniejsze Bajki Baletowe" z udziałem naszej Pani Marty Syskowskiej, którą doskonale znacie z zajęć baletu .

Mamy nadzieję, że wyjazd pozwoli Dzieciom zaprzyjaźnić się ze sztuką i będą miały ochotę na więcej!


My już nie możemy się doczekać!!  :)  
07.02.2018 r. Było Spotkanie z dentystą w naszym przedszkolu! :)

Wszystkie przedszkolaki wiedzą jak dbać o zęby, ale tej wiedzy nigdy za mało. W związku z tym zaprosiliśmy dziś do naszego przedszkola panią stomatolog. Tłumaczyła ona dzieciom, jak należy dbać o higienę jamy ustnej, w jaki sposób i ile czasu należy czyścić zęby. Przedszkolaki dowiedziały się, że słodycze można jeść bez większej szkody dla zębów, ale….. raz w jednej porcji. Potem należy je oczywiście porządnie wyszorować:)

Zdjęcie użytkownika Alicja Tlaga.Uwaga! Uwaga!

Nowe zajęcia w Naszym Przedszkolu 

Kuchcikowo – wprowadzenie zajęć kulinarnych

Raz w miesiącu w naszym przedszkolu będą odbywać się zajęcia kulinarne, podczas których Przedszkolaki wraz z Nauczycielem przyrządzą rozmaite przysmaki, będą uczyć się nakrywać do stołu oraz kultury spożywania posiłków. Świat Kulinariów to nie tylko gotowanie, ale również poznawanie nowych stołów, kształtów, kolorów, liczb, pojęć oraz wiedzy o otaczającym świece. Naszym "Master Szefem" będzie super bohaterka "Cecylka Knedelek". Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań będzie zdrowo, kolorowo, smacznie i pachnąco!

Zdjęcie użytkownika Alicja Tlaga.


Dnia 16.03.2018r. zawitał u nas Teatrzyk "Efekt" z Białegostoku. Dzieci brały czynny udział w spektaklu, odpowiadały na pytania i rozwiązywały przygotowane dla nich zadania, a wszytko to było na wesoło i z humorem !! :D       Galeria Aktualności